Hakkımızda

Mordivan Cafe ve Restaurant

 

İnsanlar zaman içerisinde yaşam koşullarının hızlı bir şekilde değişmesinin ardından farklı farklı kültürlere ve yörelere bakış açışları değişmiştir. Yıllar önce sıradan gelen birçok işletme ve yöreler modern dünyanın artık dünyamızı sarması ile birlikte o özlemi yaşatmaya değmiştir. Özellikle yeni dünyanın artık tamamen çalışmaya dayalı ve insanların biraz daha betonlaşmış yapılardan uzak kalarak o özledikleri lezzetleri yakalamak adına arada bazı fırsatlar sunmaktadır. Bu noktada ise Kıbrıs, Girne üzerinde hizmet veren Mordivan Cafe ve Restaurant birçok müşterimizin bu noktada ki hasret ve özlemlerine olumlu bir şekilde geri bildirimde bulunmaktadır. Sizlerde artık o özlediğiniz yemek ve kafe kültürünü tekrar yaşamak istiyorsanız Kıbrıs Girne üzerinde bulunan Mordivan Cafe ve Restaurant işletmesine muhakkak gelmelisiniz.

 

Gelişen dünya ile birlikte artık birçok ülke ve şehirlerde binlerce kafe, restaurant işletmeleri yer almaktadır. İnsanlar sürekli olarak ziyaret ettiği bu işletmelerde eski kültürleri ararken restoran sahipleri ise müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda kendilerini geliştirmeye devam etmektedir.

 

İnsanların değişen dünya sonrasında eski yöre ve lezzetlere ait olan ilgisi artmaktadır. İnsanların ilgisi eski lezzetlere doğru ulaşınca restoran sahipleri ise bulundukları konseptin dışarına çıkmakta ve farklı bir noktada yer almaktadırlar. Mordivan Cafe ve Restaurant ise günümüz hizmet sektöründe bu noktalarda yıllarca tecrübe ve deneyimi yaşamış ekibi ile birlikte müşterilerine daima yıllar boyu en iyi hizmeti vermek adına çabalamaktadır. İşletmemiz olarak yıllardır asla taviz vermediğimiz konseptimiz, yöre seçimimiz ve lezzetlerimiz ile müşterilerimizin daima bir numarası olduk.

 

Hizmet sektöründe yer alan işletmemiz yıllar boyu edindiği birçok tecrübe ve deneyimlerini kullanarak siz değerli müşterilerin bir kafe ve restaurantta aradığı o farklılığı sizlere göstermektedir. Kıbrıs Girne mevkisinde hizmet veren Mordivan Cafe ve Restaurant işletmemiz genel olarak Hatay şehrinin Antakya bölgesinde yer alan muhteşem lezzetleri sizlerle sofrasında buluşturmaktadır. Özellikle Hatay bölgesine ait ilgisi olan birçok müşterinin muhakkak kaçırmaması gerekecek olan bir fırsat olarak görülen bu mekana sizler de uğrayabilir ve bu muhteşem lezzetleri tadabilirsiniz.

 

İşletme olarak reel dünyada yaşadığımız birçok zorluk ve topladığımız müşteri kitlemiz ile birlikte artık insanların seyahat etmesi ve tatil planları biraz daha zorlaşmasının ardından bizler dünyanın her tarafında yer alan müşterilerimiz için e-ticaret ortamında hizmet vermeye başlama kararı aldık. Daima misyoner ve vizyoner bir ekipten oluşan Mordivan Cafe ve Restaurant ekibi olarak müşterilerimizin dünyanın dört bir yanından olan isteklerinde ve siparişlerinde elimizden geleni yapmakta ve her tarafa sağladığımız kargolar ile birlikte yöremizde bulunan ve sadece bu yörede yetişen ürünlerden yapılması gereken ürünlerimizi muhafaza ederek kargo ile kapılarınıza kadar ulaştırmaktayız. Sizlerde web sayfamız üzerinden detaylı bilgiler alabilir ve yaşadığınız birçok sorunda sitede yer alan iletişim numaralarından bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.